Dębki, ul. Łąkowa 5

84-110  Krokowa

Kontakt :

tel.: 668 283 043  -  kierownik  obiektu (całorocznie)

tel.: 668 874 913  -  recepcja (czynny od 01.07 - 31.08)

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Pole namiotowe "Kaszub" jest położone na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w przepięknym sosnowym lesie połączonym z urokliwą łąką porośniętą niewielkimi skupiskami drzew i krzewów oferując około 5 hektarów zróżnicowanego terenu (lasek, odkryty teren zielony, zadrzewiony teren zielony) do wypoczynku pod namiotami, w przyczepach campingowych, camperach, domkach letniskowych.

Obiekt usytuowany jest w zachodniej części Dębek około 50 m do wejścia na plażę nr 21 licząc do granicy lasu i około 250 m do Bałtyku.

Teren pola jest oświetlony, ogrodzony, wyposażony w system monitoringu kamer oraz posiada liczne i dogodne miejsca do podłączenia energii elektrycznej, posiadamy plac zabaw dla dzieci z boiskiem z podłożem piasku morskiego (niebrudzący).     W sezonie letnim bezpieczeństwa gości całodobowo zabezpiecza wyspecjalizowana w ochronie firma CONSAL. Na terenie pola i w bliskiej jego odległości  znajdują się wędzarnia ryb, stoisko owocowo-warzywne, lody, gofry, świeże pieczywo, sklep spożywczy, itp.

Teren obiektu objęty jest darmowym internetem WiFi. 

Budynek sanitariatów posiada 10 natrysków i kilkanaście umywalek podzielonych na damską i męską część wyposażonych    w ciepłą wodę. Pomieszczenia WC składają się z wydzielonych także części damskich i męskich.  Prysznice i WC czynne      są całodobowo z wyznaczonymi godzinami na sprzątanie.

Do dyspozycji turystów miejsca do zmywania naczyń, poboru wody i wiele innych ułatwień (np.pralki automatyczne, lodówka ogólnodostępna, darmowe ładowanie telefonów, depozyt dokumentów i innych rzeczy). Istnieje możliwość skorzystania            z kompresora powietrza do nadmuchu materaców, kół przyczep, itp. oraz doładowania akumulatora poprzez udostępnienie prostownika do naładowania akumulatora. W ofercie także myjka ciśnieniowa KARCHER dla stałych klientów. 

W ofercie obiektu  posiadamy 4 domki letniskowe: 2 czteroosobowe - wyposażone w aneksy kuchenne, bez łazienki, oraz 2 czteroosobowe - wyposażone w aneksy kuchenne z łazienkami.

W ofercie istnieje możliwość pozostawienia przyczepy campingowej na okres zimowania wg cennika.        

W porozumieniu z kierownikiem obiektu oferujemy możliwość własnego doboru lokalizacji miejsca wypoczynku. 

Recepcja czynna jest od godziny 8.00 do 20.00.

Oferujemy płatność za pobyt kartą bankową realizowaną przez terminal płatniczy, bądź gotówką.

Serdecznie zapraszamy.